Delivery

Osobně

Volba osobního převzetí je nejjednoduší a nejlevnější formou předání balíku. V den vyhotovení Vaší objednávky Vás budeme informovat SMS zprávou či e-mailem a Vy si poté budete moci balík převzít okamžitě na našich výdejních místech v Brně, Praze a Českých Budějovicích. Podmínkou tohoto způsobu převzetí je platba v hotovosti či předem na náš bankovní účet.

Adresy výdejních míst zobrazíte zde.

Více o službě

GLS Expresní balík

Zboží zaslané prostřednictvím služby Expresní balík společnosti GLS bude doručeno do jednoho pracovního dne od expedování zásilky. V okamžiku expedice zásilky jsou Vám prostřednictvím SMS doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se Vás balíček nachází, si můžete ověřit v online systému Track and Trace.

V případě, že Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, budete o tom informováni SMS zprávou a automaticky bude další pokus o doručení uskutečněn 3. a 5. den doručování. V případě, že se s kurýrem domluvíte telefonicky, bude zásilka doručována ihned další den po neúspěšném pokusu o doručení.

Společnost GLS jsme zvolili z toho důvodu, že je zde garantované doručení do druhého dne od odeslání a máme osobní velice dobré zkušenosti s posíláním křehkých skleniček a ostatního křehkého zboží.

Více o službě

0
99

Při nákupu maturitních produktů nad 3 999 Kč máte dopravu a platbu zdarma.


Platební podmínky

V hotovosti

Platba v hotovosti je možná pouze při zvolení osobního převzetí objednaného zboží. Objednané zboží bude vydáno v okamžiku zaplacení částky objednávky v hotovosti.

Bankovní převod

Platba prostřednictvím bankovního převodu je možná v případě zvolení způsobu dopravy Doporučeným psaním  či Balíkem do ruky České pošty.

Po objednání zboží Vám přijdou na e-mail uvedený v objednávce bližší instrukce o platbě.

Zásilku následně expedujeme v den vyrobení nebo v den, kdy je částka připsána na náš bankovní účet (v případě, že je již objednávka vyrobená).

Číslo bankovního účtu je: 2400234948/2010

Dobírka

Platba prostřednictvím této dobírky je možná pouze v případě zvolení způsobu dopravy “GLS Expresní balík”. Objednávka je hrazenaá při převzetí balíku z rukou pracovníka GLS při převzetí balíku v hotovosti či platební kartou.

Platba na dobírku je z hlediska logistiky velmi rychlá a doporučujeme ji zvolit při spěšných objednávkách.

0
0
40